İhsan CERAN

1 Eylül 1960 tarihinde Afyonkarahisar’da doğdu. İlk ve orta  öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi bölümünden mezun oldu. 1982 yılında Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünde memuriyet hayatına başladı. Afyon Kocatepe Üniversitesinin kuruluşundan hemen sonra 1993 tarihinde Rektörlük İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında Şube Müdürü oldu. 1996 yılında ise İdari ve Mali İşler Daire Başkanı olarak göreve başladı. Bu tarihten itibaren 23 yıl aynı görevi sürdürdü. Üniversitemiz Yönetim Kurulunun 7 Ocak 2020 tarihli kararı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Genel Sekreteri olarak atandı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Genel Sekreter Yardımcıları


Murat AYDOĞUŞ

1961 yılında Afyon’da doğan Aydoğuş, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim-Organizasyon Bölümü’nden mezun oldu. 1987 yılında Anadolu Üniversitesi Afyon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde memur olarak göreve başladı. 1992 yılında Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün kuruluşunda görev aldı. 16 Ekim 1997 tarihinde Veteriner Fakültesi’ne kurucu Fakülte Sekreteri olarak atandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Murat Aydoğuş, 19.03.2003 tarihinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.

 


Abdullah AYDOĞAN

1963 yılında Afyonkarahisar’ın Çakır Köyü’nde doğdu. İlköğrenimini Çakır Köyü’nde, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamladı. Açıköğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü mezunu olan Aydoğan, 1985 yılında Afyon Maliye Muhasebe Yüksekokulunda memur olarak göreve başladı. 1993’te Afyon Kocatepe Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına Şube Müdürü olarak atandı. Aynı yıl Teknik Eğitim Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak atandı. Bu görevinin yanında Fen Bilimleri Enstitüsü Kurucu Sekreterliği, Banaz Meslek Yüksekokulu Kurucu Sekreterliği, Mühendislik Fakültesi ve Eğitim Fakültesi Kurucu Sekreterliği yaptı. 2002-2011 yılları arasında Tıp Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak görev yapan Aydoğan, evli ve 2 çocuk babası olup, Afyon Kocatepe Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.