Mehmet TABAK

1955 yılında Bolvadin’de doğdu. 1973-1974 yılında Bolvadin İmam-Hatip Lisesi’nden, 1979 yılında Afyon Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde lisans öğrenimini tamamladı. 1975 yılında göreve başladı. 18 yıl Diyanet İşleri Başkanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında görev yaptı. Uzman kadrosunda merkez teşkilatında disiplin kurullarında rapörtörlük görevi yaptı. 1993 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin kuruluşunda görev aldı ve Öğrenci Daire Başkanlığı görevini yürüttü. 5 yıl bu görevi yaptıktan sonra Genel Sekreterlik Yardımcılığına atandı. 2 yıl Genel Sekreterlik görevini tedviren yürüttü. 12.07.2000 tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesi Genel Sekreterliğine asaleten atandı. Evli olan Mehmet Tabak, 3 çocuk ve 3 de torun sahibidir.

 

Genel Sekreter Yardımcıları

 
Murat AYDOĞUŞ

1961 yılında Afyon’da doğan Aydoğuş, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim-Organizasyon Bölümü’nden mezun oldu. 1987 yılında Anadolu Üniversitesi Afyon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde memur olarak göreve başladı. 1992 yılında Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün kuruluşunda görev aldı. 16 Ekim 1997 tarihinde Veteriner Fakültesi’ne kurucu Fakülte Sekreteri olarak atandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Murat Aydoğuş, 19.03.2003 tarihinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.

 

 
Abdullah AYDOĞAN

1963 yılında Afyonkarahisar’ın Çakır Köyü’nde doğdu. İlköğrenimini Çakır Köyü’nde, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamladı. Açıköğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü mezunu olan Aydoğan, 1985 yılında Afyon Maliye Muhasebe Yüksekokulunda memur olarak göreve başladı. 1993’te Afyon Kocatepe Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına Şube Müdürü olarak atandı. Aynı yıl Teknik Eğitim Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak atandı. Bu görevinin yanında Fen Bilimleri Enstitüsü Kurucu Sekreterliği, Banaz Meslek Yüksekokulu Kurucu Sekreterliği, Mühendislik Fakültesi ve Eğitim Fakültesi Kurucu Sekreterliği yaptı. 2002-2011 yılları arasında Tıp Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak görev yapan Aydoğan, evli ve 2 çocuk babası olup, Afyon Kocatepe Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.