Üniversitemiz öğrencilerine ve personeline hem ucuz hem de kaliteli yemek hizmeti verilebilmesi için gerekli çalışmalar titizlikle yapılmaktadır. Yemek hizmetinde kullanılan malzemeler, oluşturulan menüler gıda mühendislerimizin ve diyetisyenimizin denetiminden geçmektedir. Üniversitemiz öğrencilerinden ihtiyaç sahibi öğrencilere her yıl belirlenen sayıda yemek bursu verilmektedir.

Image Image

 

Ayrıca üniversitemiz öğrencilerinin boş zamanlarını değerlendirebilmeleri, bazı aktivitelerini gerçekleştirmeleri için kantin işletmelerine önem verilmektedir. Üniversitemiz yerleşkelerinde pek çok noktada kantin hizmet vermekte olup, fiyat ve hijyen bakımından sürekli denetlenmektedir.

Image Image

 

Üniversite hayatı kişinin psikolojik ve kişisel gelişim bakımından kendini geliştirme fırsatı bulduğu ve geleceğini şekillendirdiği bir dönüm noktasıdır. Kişi psikolojik açıdan ne kadar iyi olursa o kadar başarılı ve mutlu olur. Ancak hayatımızın her döneminde olabileceği gibi, üniversite eğitimi sırasında da pek çok açıdan psikolojik sorun yaşanabilir. Üniversitemiz bünyesinde bu hususta görev yapan bir psikolog tarafından ihtiyaç duyan öğrencilerimize destek verilmektedir. Ayrıca öğrencilerimizi dengeli beslenme ve sağlıklı bir yaşama yönlendirmek ve beslenme alışkanlıklarını düzenlemek üzere diyetisyenimiz tarafından danışmanlık hizmeti verilmeye başlanmıştır.